Stichting Stoer Homepage

[nectar_slider full_width=”false” arrow_navigation=”true” bullet_navigation=”true” loop=”true” location=”frontpage” bullet_navigation_style=”see_through” slider_transition=”slide” slider_button_styling=”btn_with_count” button_sizing=”regular” slider_height=”300″ autorotate=”5000″]

[divider line_type=”No Line” custom_height=”15″]

[three_fourths]

Welkom bij Stichting STOER!

Voor alle vragen van senioren in Rheden en Rozendaal

Ouder worden gaat vaak ongemerkt. Het leven krijgt langzaamaan een andere betekenis. Dat heeft zijn mooie en minder mooie kanten. Niet voor niets zeggen ze: wijsheid komt met de jaren. Maar soms kunnen er ook ongemakken komen.

Met het vorderen van de leeftijd kunnen dus vragen ontstaan. Bijvoorbeeld wanneer uw gezondheid achteruit gaat, waardoor u hulp en ondersteuning nodig heeft.

Misschien dat u andere woonwensen heeft. Zaken waarmee u geholpen wilt worden. Wanneer het moeilijk is om hierin een juiste weg te vinden, kan STOER u hierbij helpen.

STOER: Senioren Teams Ondersteunen Elkaar Rheden Rozendaal

STOER is er voor al uw vragen en problemen. Praktisch of persoonlijk, enkelvoudig of complex, onze vrijwilligers kijken graag samen met u naar de juiste oplossing. Zij weten wat er leeft, beschikken zelf over veel levenservaring en helpen graag om het wonen en leven voor u prettig te houden. De gemeenten Rheden en Rozendaal ondersteunen onze activiteiten.

[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”large” url=”https://www.stichtingstoer.nl/contact/” text=”Kan STOER iets voor u betekenen? Klik hier!” color_override=””]

[/three_fourths][one_fourth_last]

[divider line_type=”Full Width Line” custom_height=”10″]Afbeelding Stichting Stoer[button open_new_tab=”true” color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”medium” url=”https://www.stichtingstoer.nl/wp-content/uploads/2019/10/Stichting-STOER-brochure-folder-oktober-2019.pdf” text=”Lees de brochure!” color_override=””][divider line_type=”Full Width Line” custom_height=”10″]
[/one_fourth_last]